Mutant Year Zero přišel o ochranu Denuvo
Novinka Mutant Year Zero přišel o ochranu Denuvo

Mutant Year Zero přišel o ochranu Denuvo

Martin Nahodil

Martin Nahodil

27. 2. 2019 11:07 4
Reklama
Reklama

Ať už se v souvislosti s protipirátskou ochranou Denuvo mluví o jakékoliv hře, komunita z toho není moc nadšení. I když její vývojáři většinou tvrdí opak, tak si bere znatelnou část výkonu a kvůli tomu pak hra nemusí běžet úplně nejlépe. Postupem času většina takových titulů ale o Denuvo přijde a to je případ i taktického Mutant Year Zero, který se s ní rozloučil s posledním patchem.

Nový patch se samozřejmě zaobírá i jinými věcmi. Přináší opravy několika chyb, kdy například vaše parta odmítala poslouchat rozkazy. Také by měl být vyřešen problém s padáním hry na některých konfiguracích a už se nebude stávat, že by se modely postav zasekávaly do objektů.

Mimo to si už můžete zahrát Stalker Trials, což je série výzev, ve kterých můžete soutěžit skrz celosvětové žebříčky s ostatními hráči. Rozhodně je dobré vidět, že i když Mutant Year Zero nepatří mezi ty největší tituly, tak se o něj vývojáři patřičně starají.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz