Mr. Capman - PacMan podvodou?
Tato novinka patří podle webových stránek DarionSoftwaru do trochu, ehm, opožděných. Na webu totiž píšou, že hra měla vyjít přibližně kolem 24.7. Nestalo se a tak vám přinášíme alespon informace, o čem hra je a na co se můžete těšit.
"Mr. Capman je přizpůsoben pobytu pod vodou, ale i jako každý vodní živočich vzduch mít musí." - Takto popisují Darion Software svou první chystanou hru Mr. Capman, který se stane netipickým dalším klonem slavného PacMana. V čem tedy spočívá celá hra? Capman musí sbírat, stejně jako Pacman, bodíky. Zde to jsou malé kosočtverečky. Aby vydržel pod vodou, potřebuje vzduch, který v tomto zastují, jak jinak, než bublinky, které se míhají všude po obrazovce. Takže je nutné sbírat jak bodíky, tak i čerstvý vzduch.
Už z okolních screenshotů se dá poznat, že tato hra bude jistě dobře graficky vybavena. Zatím nevíme kdy, ale určitě se těším na den, kdy tento PacMan vyjde. Doufejme, že to bude brzy.