Hrej.cz Novinka

Microsoft představil květnové novinky ve službě Xbox Game Pass

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
4. 5. 2021 11:38 Sdílej:

Začátkem nového měsíce se tradičně hlásí o slovo Microsoft, který se chystá na pravidelnou obměnu knihovny Xbox Games Pass. Jaké tituly zamíří do nabídky během května?

Reklama
Reklama

  • Nad rámec již představených her zamíří do nabídky Outlast 2 a Steep
  • Později dojde i na Just Cause 4, Psychonauts, Red Dead Online a další

O víkendu jsme se již dozvěděli, že půjde o Dragon Quest Builders 2 (konzole, PC) a FIFA 21 (konzole, PC), víme také o virtuální vybíjené v podobě Knockout City, která do nabídky zamíří skrze EA Play hned po vydání, tedy 21. května.

Spolu s virtuální kopanou se 6. května objeví Outlast 2 (konzole, PC, cloud), pokračování oceňovaného survival hororu. Stejný termín platí pro alpskou lyžovačku Steep (konzole, cloud).

O týden později pak dojde na Final Fantasy X/X-2 HD Remaster (konzole, PC), Just Cause 4: Reloaded (konzole, PC, cloud), původní Psychonauts (konzole, PC, cloud), Remnant: From the Ashes (PC) a multiplayerovou část druhého Red Dead Redemption – Red Dead Online (konzole, cloud).

Sluší se upozornit také na tituly, které z nabídky naopak zmizí. Jedná se o hry Alan Wake, Battlefleet Gothic: Armada 2, Dungeon of the Endless, Final Fantasy IX, Hotline Miami, Plebby Quest: The Crusades, Game Pass opustí 15. května.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz