Metaphor: ReFantazio se připomíná příběhovou upoutávkou
i Zdroj: SEGA / ATLUS / Studio Zero
Metaphor: ReFantazio Novinka Metaphor: ReFantazio se připomíná příběhovou upoutávkou

Metaphor: ReFantazio se připomíná příběhovou upoutávkou

David Bernard

David Bernard

6. 7. 2024 12:30

Milovníci japonských RPG se za tři měsíce dočkají vydání Metaphor: ReFantazio. Tvůrci hry nyní přinášejí příběhovou upoutávku, která ve více jak třech minutách láká na napínavé dobrodružství v tajemném světě. Nádherně animované scény jsou prokládány herními záběry, ze kterých nejednomu fanouškovi anime zaplesá srdce radostí.

Reklama

  • Metaphor: ReFantazio obdrželo příběhovou upoutávku
  • Ve hře se budeme snažit zlomit kletbu
  • Těšit se můžete na propracovaný soubojový systém, nádherné filmečky a rozsáhlý svět plný tajemství
  • Titul vychází 11. října 2024

Pokud se řadíte k milovníkům JRPG, pravděpodobně máte v kalendáři zakroužkováno datum 11. října 2024. Právě v tento den vychází očekávané fantasy dobrodružství Metaphor: ReFantazio, které nás zavede vstříc nevšedním zážitkům. Japonští vývojáři ze studia ATLUS (na titulu spolupracují s tvůrci ze Studio Zero), kteří nám v minulosti přinesli například sérii Persona, nyní přispěchali s příběhovou upoutávkou, jenž kombinuje nádherně animované cutscény s herními záběry. Ve více jak třech minutách se přeneseme do světa plného tajemství, magie a nebezpečí.

Příběh hry pojednává o náročné cestě hlavního hrdiny, který se v doprovodu vílí společnice Gallicy bude snažit zachránit prokletého prince. Při putování nám pomohou magické síly zvané Archetype. Těšit se můžeme na kombinování dovedností z jednotlivých tříd, budování vztahů s postavami či správu družiny. Zajímavým herním mechanismem je i střídání denní doby. Ve dne se budeme vydávat na výpravy do kobek plných pokladů, zatímco noc bude patřit zmíněnému budování vztahů. Metaphor: ReFantazio bude využívat kombinaci tahových soubojů a boje v reálném čase. Hra vychází 11. října 2024, a to na PC, PlayStation 5, PlayStation 4 a Xbox Series X/S.

Sledujte záběry z Metaphor: ReFantazio od autorů Persony. Hra již obdržela termín vydání
i Zdroj: Studio Zero / Atlus

Sledujte záběry z Metaphor: ReFantazio od autorů Persony. Hra již obdržela termín vydání

Metaphor: ReFantazio skutečně vyjde letos na podzim, autoři již odtajnili konkrétní termín vydání a hru přiblížili skrze…

23. 4. 2024 10:40
Reklama
Reklama

Související články

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama