Krabicová GTA Trilogy dle informací polského webu dorazí v prosinci, ale jen na staré konzole
Novinka Krabicová GTA Trilogy dle informací polského webu dorazí v prosinci, ale jen na staré konzole

Krabicová GTA Trilogy dle informací polského webu dorazí v prosinci, ale jen na staré konzole

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

11. 10. 2021 17:59

V pátek společnost Rockstar Games oficiálně potvrdila, že připravuje remasterovanou trilogii Grand Theft Auto s omlazenými díly 3, Vice City a San Andreas. Utichly tak spekulace o existenci remasterů jako takových, rozbujela se ale diskuze o jejich vydání. Polský web PPE s odkazem na zdroje v distribuční síti tvrdí, že hry skutečně vyjdou i v krabicové verzi, a to sedmého prosince. Háček je ale v tom, že jen na PlayStation 4, Xbox One, Switch a PC. Verze pro novou generaci konzolí dorazí až v roce 2022.

Reklama
Reklama

  • Dle Portal Graczy vyjde Grand Theft Auto: The Trilogy i krabicově, a to 7. prosince
  • Ale jen na staré konzole, Switch a PC
  • Na next-gen má dorazit příští rok
  • To nevylučuje, že hra vyjde digitálně už v listopadu

Studio přitom v oficiálním odhalení tvrdí, že ještě letos vyjdou všechny verze kromě těch pro mobilní zařízení. Informace se navíc různí. Známý insider Tom Henderson tvrdí, že by Rockstar měl balíček her vydat v listopadu, nicméně nemluví o krabicové verzi. Není tedy vyloučeno, že The Trilogy vyjde v listopadu digitálně (teoreticky i na Xbox Series a PlayStation 5) a o zhruba měsíc později do obchodů dorazí i fyzické nosiče.

Zmíněný server Portal Graczy tvrdí, že evropští distributoři už dostali podrobnější informaci o stavu hry a vyřizují první objednávky pro lokální obchodní řetězce.

Zatím nezbývá nic jiného než čekat na oficiální potvrzení. Připomínáme, že hry mají nabídnout klasickou hratelnost s některými moderními vylepšeními a, pochopitelně, aktualizovanou grafiku. Rockstar Games zároveň z digitálních distribucí odstraní původní verze her. Remasterovaný balíček bude stát 919 korun.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz