Kooperativní akce ARC Raiders letos nevyjde. Studio hlásí odklad na příští rok
i Zdroj: Embark Studios
Novinka Kooperativní akce ARC Raiders letos nevyjde. Studio hlásí odklad na příští rok

Kooperativní akce ARC Raiders letos nevyjde. Studio hlásí odklad na příští rok

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

9. 8. 2022 11:02

Dnes jsme již informovali zpoždění, které nabrala tahovka Marvel’s Midnight Suns, tím ale výčet špatných zpráv nekončí. Stejné informace přináší studio Embark připravující kooperativní střílečku Arc Raiders.

Reklama
Reklama

  • ARC Raiders dorazí až někdy v roce 2023
  • Autoři chtějí hru rozšířit a naplno vytěžit její potenciál

Free-to-play akce měla dorazit ještě letos, nyní už je ale jasné, že se tak nestane. Tým v čele s Patrickem Söderlundem oznámil, že posouvá vydání na příští rok.

V příspěvku na Twitteru autoři vysvětlují, že jde o ambiciózní projekt. Čas navíc chtějí využít k odemčení veškerého potenciálu, který v sobě skrývá. Fanouškům poděkovali za podporu a přislíbili, že další detaily nabídnou ve chvíli, kdy hru začnou testovat s pomocí hráčů.

K představení ARC Raiders došlo během loňských The Game Awards. Vývojáři spoléhají na fotorealistickou grafiku a otevřený svět, v němž se neustále něco děje. Ve studiu pracuje přes 200 lidí, celá řada z nich dříve nabírala zkušenosti v DICE. Předpoklady k úspěchu tedy rozhodně má.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz