Kodžima se možná ukáže na Summer Game Fest. Spekuluje se o oznámení nové hry
Novinka Kodžima se možná ukáže na Summer Game Fest. Spekuluje se o oznámení nové hry

Kodžima se možná ukáže na Summer Game Fest. Spekuluje se o oznámení nové hry

Radek Raudenský

Radek Raudenský

9. 6. 2021 13:40

Už zítra započne červnové šílenství stojící na obrovském množství herních akcí a konferencí, jehož hlavní hvězdou je samozřejmě E3. Zítra se ale na naše obrazovky podívá i Geoff Keighley s akcí Summer Game Fest, která stále skrývá některá tajemství. Jedním z nich je to, zda uslyšíme oznámení z úst Hidea Kodžimy.

Reklama
Reklama

  • Asistentka Kodžimy zveřejnila fotku známého vývojáře s kartičkou Summer Game Fest
  • Začíná se tak spekulovat o oznámení nové hry

Je nutné připomenout, že svérázný a unikátní zážitek Death Stranding je už dva roky starý – minimálně od té doby studio Kojima Productions pracuje na nové hře, což oficiálně potvrdilo před osmi měsíci. Nedávno jsme se také dozvěděli, že odhalení nového projektu pravděpodobně proběhne v blízké době. Možná už na Summer Game Fest?

Asistentka Kodžimy totiž na svém twitterovém účtu sdílela fotku známého vývojáře s kartičkou SummerGameFest, což by naznačovalo osobní návštěvu u Keighleyho ve studiu. Na druhou stranu je nutné poznamenat, že mezi partnery a studii, které si na akci přichystaly oznámení, není studio Kojima Productions uvedené. Opět tak můžeme pouze spekulovat – pravdu se dozvíme už zítra večer.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz