Insider přinesl nové zprávy o GTA 6
Leak informací odhalil nové detaily o jednom z nejočekávanějších titulů příštího roku.
- Rockstar pro GTA 6 údajně připravuje řadu fiktivních webů, které parodují známé aplikace a internetové služby
- Mezi odhalenými doménami je například rydeme.app (Uber/Lyft), what-up.app (WhatsApp) nebo buckme.app (OnlyFans/Patreon)
- GTA 6 vyjde 26. května 2026 a hráči si tak ještě počkají, než si tento satirický obsah vyzkouší přímo ve hře
Na internet unikly nové informace o Grand Theft Auto 6. Insider TezFunz2, známý svou spolehlivostí u úniků spojených s Rockstarem, odhalil, že vydavatel Take-Two registroval několik nových domén. Ty mají sloužit jako parodické in-game weby, které jsou tradicí série GTA už od čtvrtého dílu.
Podle úniku se ve hře objeví weby jako rydeme.app, což má být satira na služby Uber nebo Lyft. Dalším příkladem je what-up.app, tedy parodie na WhatsApp a buckme.app, která zřejmě odkazuje na OnlyFans či Patreon. Nechybí ani seriózněji znějící stránky, například leonidagov.org coby oficiální web fiktivního státu Leonida nebo typický humor GTA v podobě hookers-galore.com nebo myboyhasacreepycorndog.com. Tyto domény by měly být součástí herního internetu a při zadání do skutečného prohlížeče se pravděpodobně přesměrují na oficiální stránky GTA 6.
Stejný princip Rockstar využil už u předchozích dílů, kde si fiktivní weby oblíbilo nemálo fanoušků. I když únik informací pochází od vcelku spolehlivého zdroje, je dobré brát nové informace s rezervou, protože obsah hry se může do vydání ještě změnit. Vydání Grand Theft Auto 6 je naplánováno na 26. května 2026.