Hrej.cz Novinka

Hunt: Showdown přidá různé typy nábojů

radek-raudensky
Radek Raudenský
16. 2. 2021 15:17 Sdílej:

Pokud jste někdy zaslechli hPod s Radkem, určitě vám nemohl uniknout pojem Escape From Tarkov. Realistická akční simulace se snaží co nejvíce napodobit reálný konflikt post-apo světa, a to včetně různé úrovně neprůstřelných vest a s tím související náloží různých nábojů, které mají různou rychlost, poškození či průraznost. Tento nápad studia Battlestate Games nyní ve svém provedení přebírá i Crytek.

Reklama
Reklama

Take cover.
A colorful concoction is coming very soon…

What could the different colors mean, Hunters? pic.twitter.com/NZL6CAHuve

— Hunt: Showdown (@HuntShowdown) February 4, 2021

 

Studio vyvíjející Hunt: Showdown totiž oznámilo, že pro další aktualizace chystají nejen nového bosse, ale také různé typy nábojů přičemž jeden z obrázků na Twitteru ukazuje, že jich bude skutečně mnoho. V uběhlých dnech navíc vývojáři pomalu poodhalovali jednotlivé typy, díky čemuž víme, že narazíme třeba na olověné náboje s vyšší penetrací, Dragonbreath náboje podpalující vše, co jim stojí v cestě, nebo například na jedovou či zápalnou kulku.

Tato aktualizace tak po dlouhé době opět kompletně promíchá hratelnost a metu Hunt: Showdown a musíme říct, že se na novou aktualizaci opravdu těšíme.

The Incendiary bullet has a small charge that ignites when fired & sets flammable targets alight, but a visible tracer can give the shooter's position away.

The poison bullet shatters on impact, releasing a toxic agent but with reduced stopping power & penetration. pic.twitter.com/HHgy0sIOim

— Hunt: Showdown (@HuntShowdown) February 15, 2021

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz