Hráč Elden Ringu porazil hru, aniž by ublížil jedinému bossovi
Streamer Skumnut zvládl porazit všech 207 bossů ve hře Elden Ring, aniž by na ně sám zaútočil.
- Skumnut nepoužil žádné přímé útoky, spoléhal pouze na poškození z brnění a explozi
- Celý průchod hrou trval extrémně dlouho a Youtube video je tak nejdelší na streamerově účtu
- Skumnut tímto výjimečným výkonem zaujal komunitu, která s napětím sleduje jeho další výzvu: porazit Nightreign pouze se štítem
YouTuber a streamer Skumnut opět pokořil další rekord v rámci Soulsovek. V Elden Ringu se mu podařilo splnit výzvu, kterou si sám nadělil, a to porazit všech 207 bossů, aniž by na jediného z nich přímo zaútočil. Tento výjimečný výkon zaujal herní komunitu po celém světě a znovu potvrdil, že nejzarytější fanoušci her od studia FromSoftware stále hledají nové, ještě šílenější výzvy.
Skumnutův přístup byl důmyslný. Využil zbroj Briar Set, která poškozuje nepřátele při úhybném kotoulu, a Rupture Crystal Tear, díky němuž může hráč jednou za boj explodovat a udělit tak nepřímé poškození. Tímto způsobem dokázal porazit všechny bosse ve hře, aniž by provedl jediný přímý útok. Každý souboj trval výrazně déle než běžně a vyžadoval maximální trpělivost i pečlivé načasování každého pohybu. Skumnut přiznal, že šlo o jeho nejdelší video dosud. Přesto se nechystá zpomalit, jeho další výzvou je totiž porazit Elden Ring Nightreign pouze se štítem.