Horizon Forbidden West je gold, vývojáři ukázali záběry z verze pro PlayStation 4
i Zdroj: Hrej.cz
Horizon Forbidden West Novinka Horizon Forbidden West je gold, vývojáři ukázali záběry z verze pro PlayStation 4

Horizon Forbidden West je gold, vývojáři ukázali záběry z verze pro PlayStation 4

Radek Raudenský

Radek Raudenský

28. 1. 2022 08:00

Už za necelý měsíc dorazí na PlayStation očekávané pokračování série Horizon. Po odkladu přislíbilo studio Guerrilla únorové vydání, které nyní potvrzuje. Dle oficiálních informací je hra gold, tedy dokončena, její finální kopie míří do lisoven.

Reklama
Reklama

  • Guerrilla oznamuje, že Forbidden West je gold
  • Vývojáři zároveň ukazují záběry z PS4

Studio zároveň přináší velice důležité záběry určené pro ty, kteří buď nestihli koupit konzoli nové generace, nebo o ni zatím nemají zájem. Původně se počítalo s tím, že Forbidden West zamíří čistě na PlayStation 5, avšak velice rychle se ukázalo, že nových konzolí nebude mezi hráče tolik, kolik by si Sony přálo. Mezi některými hráči tak zavládly lehké obavy z toho, jak se hra bude na starších konzolích chovat.

Jak ale nové záběry ukazují, last-gen verze na tom není vůbec špatně. Rozdíly v grafice sice vidět jsou, i tak ale vypadá Forbidden West skvěle a běží plynule. Pokud tedy plánujete koupi pro PS4 či PS4 Pro, zřejmě se nemáte čeho obávat.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz