Čerstvá ukázka z Horizon Forbidden West vysvětluje příběhové pozadí
Horizon Forbidden West Novinka Čerstvá ukázka z Horizon Forbidden West vysvětluje příběhové pozadí

Čerstvá ukázka z Horizon Forbidden West vysvětluje příběhové pozadí

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

20. 1. 2022 09:30

Přesně za měsíc se Aloy vypraví na dlouhou cestu vstříct zapovězenému západu, kde bude hledat odpověď na problém, který ohrožuje poklidný život ve futuristickém pravěku. Čerstvý příběhový trailer předznamenává, že mladou válečnici čeká opravdu těžký úkol.

Reklama
Reklama


V traileru se představí Regalla, vůdkyně rebelů, která využívá nadpozemské síly. Není náhodou, že dokáže ovládat mechanické potvory. V sobě navíc nosí hluboko zakořeněnou nenávist vůči dalším kmenům, v dobyvačných taženích zabije všechny opovážlivce, kteří se jí postaví do cesty.

Aloy se naštěstí může spolehnout na své parťáky, do příběhu zasáhnou Sylens, Erend a Varl. Společně navštíví spřátelené kmeny, o nichž jsme informovali v separátním článku.

Jak to celé dopadne, to se dozvíme velmi brzy. Horizon Forbidden West vyjde 18. února na konzolích PlayStation 4 a PlayStation 5. Níže přikládáme trailer, i tentokrát si jej můžete vychutnat s českými titulky.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz