Hitman jde znovu do akce. Bezplatný update odemyká Ambrose Island
i Zdroj: IO Interactive
Hitman 3 Novinka Hitman jde znovu do akce. Bezplatný update odemyká Ambrose Island

Hitman jde znovu do akce. Bezplatný update odemyká Ambrose Island

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

27. 7. 2022 09:28

Agent 47 se snaží odkroutit posledních pár misí, aby si konečně mohl užít zaslouženého odpočinku. Studio IO Interactive však holohlavému zabijákovi nakládá další a další úkoly, je tedy otázkou, zda se důchodu vůbec dožije. Autoři nyní představili zcela novou mapu.

Reklama

  • Hitman 3 dostává další update
  • Ambrose Island přináší nové výzvy, cíle a odemykatelné bonusy
  • K dispozici je úvodní filmeček

Ambrose Island je tropický ostrov schovaný v zátoce Andamanského moře. Skvělé místo pro tajné operace zločineckého syndikátu, který zde táboří. Hitman zde bude mít spoustu práce.

Krom průzkumu ostrova samozřejmě bude muset zneškodnit označené cíle, čímž si odemkne nové odměny, k dispozici budou i nové výzvy. Nudit se rozhodně nebude. Více prozrazuje úvodní filmeček, jehož úkolem je seznámit s novými úkoly.

Ambrose Island je součástí bezplatného updatu, na ostrov můžete vyrazit už nyní. Další na řadě je rogue-like režim Freelancer, který dorazí koncem letošního roku.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz