Hitman 3 odkrývá roadmapu zbytku měsíce. Zdobí ji nová ostrovní mapa a další cíle
i Zdroj: IO Interactive
Hitman 3 Novinka Hitman 3 odkrývá roadmapu zbytku měsíce. Zdobí ji nová ostrovní mapa a další cíle

Hitman 3 odkrývá roadmapu zbytku měsíce. Zdobí ji nová ostrovní mapa a další cíle

Patrik Jelínek

Patrik Jelínek

9. 7. 2022 08:30

Červencové nabídka Hitmana 3 v podobě Elusive Targets a Elusive Target Arcades bude nakonec doplněna i o novou mapu s názvem Ambrose Island. Přidané území, jež si zahrajete ještě tento měsíc, před vás rozprostře zátoku pirátů ukrytou v srdci ostrova v Andamanském moři.

Reklama

  • IO Interactive představuje červencovou roadmapu Hitman 3 
  • Vedle Elusive Targets a Elusive Target Arcades čeká na hráče odložená mapa Ambrose Island

Ambrose Island byl odhalen již v květnu, kdy IO Interactive uvedlo, že nový režim Freelancer bude odložen na druhou polovinu roku 2022. Připomínáme, že režim Freelancer přinese nový hratelný obsah, atentáty i přizpůsobitelný trezor, kam si můžete ukládat své vybavení. Datum vydání Ambrose Island bylo posunuto tak, aby odráželo odklad Freelancer. Nově tak připadá na 26. července, kdy se mapa objeví zdarma s přídavkem nových cílů, výzev a odměn. 

Jak už bylo naznačeno, červencová nabídka změn, přináší i novinky jiného rázu. Jednou z nich je například opětovný návrat bangkokského hotelu Himmapan do bezplatné rotace map. Tato nabídka potrvá až do 17. července, přičemž využít jí mohou bez výjimky všichni hráči. Totéž platí i pro nové Elusive Target Arcades. Pokud některé z nich splníte, můžete počítat s duhovou katanou, s níž posléze lze vyrazit na následující mise.

Vicente Murillo, "Revolucionář“, se totiž rovněž vrací do akce. Do 18. července se z něj stává nový Elusive Target pro všechny majitele Year 2 edice, načež další cíl dorazí 15. července. Tímto nepolapitelným cílem se stane Wen Ts'ai, vyhlášený potravinový kritik, který poznal, co neměl, a ke své smůle odcestoval i na špatné místo ve špatný čas.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz