Hitman 3 nabídne režim Freelancer až začátkem příštího roku. Autoři upozorňují na chystaný test
i Zdroj: IO Interactive
Hitman 3 Novinka Hitman 3 nabídne režim Freelancer až začátkem příštího roku. Autoři upozorňují na chystaný test

Hitman 3 nabídne režim Freelancer až začátkem příštího roku. Autoři upozorňují na chystaný test

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

5. 10. 2022 10:27

Agent 47 si již odkroutil hlavní šichtu v rámci třetího dílu, stále ho ale čeká hromada práce v chystaném rogue-like režimu Freelancer. Studio IO Interactive nyní prozradilo, kdy půjde do akce.

Reklama

  • Freelancer dorazí až 26. ledna
  • Autoři chystají uzavřený test na Steamu
  • Bližší informace budou k dispozici koncem října

Bonusový režim byl oznámen začátkem roku, autoři slíbili, že dorazí někdy ve druhé polovině roku. Nyní už je ale jasné, že vývojáři nabrali menší zpoždění, jelikož rozšířili původní plány. Režim totiž hned od začátku bude obsahovat všechny lokace dostupné v rámci World of Assassination. Freelancer tím pádem dorazí až 26. ledna 2023, tedy přesně po dvou letech od vydání základní hry.

Ještě předtím se však uskuteční uzavřený test, v němž si vybraní hráči na Steamu budou moct vyzkoušet úpravu skrýše, eliminaci lídrů zločineckého syndikátu a další klíčové elementy nového režimu. Cílem testu je cvičné zatížení serverů, autoři se také budou snažit odpozorovat vzorce chování na straně hráčů. Získaná data pak využijí k vyvážení některých herních prvků.

Test by se měl uskutečnit začátkem listopadu, bližší informace budou k dispozici 27. října, kdy se zájemci dozví, jak se přihlásit, jak dlouho bude test trvat a co vše bude k vyzkoušení.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz