Hideo Kodžima zřejmě láká na oznámení nové hry. První ukázka by se mohla objevit na Gamescomu
i Zdroj: Kojima Productions / Sony Interactive Entertainment
Novinka Hideo Kodžima zřejmě láká na oznámení nové hry. První ukázka by se mohla objevit na Gamescomu

Hideo Kodžima zřejmě láká na oznámení nové hry. První ukázka by se mohla objevit na Gamescomu

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

15. 8. 2022 10:02

Gamescom se nezadržitelně blíží, nadšenci do videoher tím pádem probírají potenciální odhalení, k nimž na veletrhu v Kolíně nad Rýnem dojde. Přispět by eventuálně mohl i Hideo Kodžima.

Reklama
Reklama

  • Hideo Kodžima dokončil editaci neznámé ukázky
  • Mohlo by jít o trailer k chystané hře

Nasvědčuje tomu jeho vlastní příspěvek na Twitteru. Na černobílých snímcích jsou vidět zhasnuté monitory a také pohled do rozhraní programu určeného k editaci videa. Je dobře známo, že si Kodžima s oblibou upravuje trailery k titulům z vlastní produkce, je tedy možné, že přichystal ukázku mířící na Gamescom. A jak sám v příspěvku zmiňuje, už má hotovo.

Sluší se připomenout, že má slavný designér slabost pro Geoffa Keighleyho, který v rámci Gamescomu chystá show Opening Night Live. Je zde tedy poměrně slušná šance, že se ukázka objeví právě zde. Keighley již avizoval, že se diváci mohou těšit na zhruba dvouhodinovou podívanou plnou nových oznámení, gameplay ukázek, trailerů, chybět údajně nebudou ani nějaká ta překvapení.

Nad projekty pod dohledem Hidea Kodžimy zatím poletují otazníky. Proslýchá se, že pracuje na pokračování Death Stranding, nedávno také potvrdil spolupráci s Microsoftem. V této souvislosti se mluví o projektu s pracovním názvem Overdose, v němž se má objevit herečka Margaret Qualley. Inu, nechme se překvapit.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz