Zpět na článek

Diskuze: Poptávka po GTA 6 může zapříčinit nedostatek konzolí

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Pavatik
Pavatik
Level 3 Level 3
Hlavní platforma: PC
včera 16:40

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Myslím že po Releasu je pravděpodobné že se PS 5 bude prodavat ještě víc.. Kvůli socialním sítím kde se bude šířit GTA 6 jak Tsunami a reklama s PS 5 taky... U Xboxu si nejsem jisty po zdražení, ale zdražení se do konce roku ani PS 5 nevyhne.. Čeká nás podle mě nejhorší rok na komponenty vubec 2027..

czepold
czepold
Level 36 Level 36
Hlavní platforma: PlayStation
dnes 10:29

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Pavatik Nebude. Jedna hra (GTA 6) to neovlivní. Kvůli RAMokalypse - způsobené tím že se výrazně buduje AI infrastruktura - zdražil nebo v budoucnu ještě zdraží herní hardware (PS6, Xbox) o nějaké tisíce. Lidé co nežijí sami, lidé co mají rodiny a jiné povinné výdaje každý měsíc, ti si velmi hodně rozmyslí jestli má smysl kupovat zdražené konzole proti jejich dřívějším cenám - kromě Prahy a Brna kde jsou příjmy výrazně nad průměrem/mediánem než ve zbytku ČR.

Pavatik
Pavatik
Level 3 Level 3
Hlavní platforma: PC
dnes 13:40 (Upraveno)

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@czepold Nepsal jsem jen o Česku ano AI je velký problém... a to chápu, ale GTA 6 je hra která hejbe světem her.. A konzole jsou a budou nedostatkové zboží.. kvůli komponentům se konzole zdražují a PS 6 bude předražená, ale té jsem vůbec nepsal psal jsem a klasické PS 5 která se na Smarty jakou použitá v Ačkové kategorii prodává kolem 10tis až 13tis.. a konzole PS 5PRO jsou na Smarty v tuto dobu vyprodané... GTA 6 dělá uz FOMO ted a jaký vytvoří kdy bude po Releasu a Socialní sítě budou zaplavený GTA 6 videama... a budoucí PS 6 bude totalní nesmysl která bude stát tak 1500usd a naše DPH k ceně konzolím nepomáhá.... Vše se píše že konzole PS 5 PRO stojí 899,99USD přitom u nás v Česku stojí 1 031,96usd... A Xbox zdražování tomu moc nepomáhá, protože PS 5 se tomu taky nevyhne když Xbox zdražoval proto se ted navýšil prodej konzoli PS 5, protože i Playstation prezentuje svojí konzoli jako nejlepší pro hraní GTA 6... A až vyjde nový trailer na GTA 6 to bude velké boom.

Alef
Alef
Level 25 Level 25
Hlavní platforma: PC
dnes 17:07

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@czepold Určite bude :) GTA6 je hra, ktorá dokáže predať konzole. Čo je asi aj dôvod, prečo Sony samotné investuje peniaze do reklamy práve s GTA6, inak by to nerobili.

Je to asi jediná hra, mimo Sony interných hier, ktorá dokáže predať najviac konzol a dokonca ich prekonať.

Reklama
Reklama