Hrej.cz Novinka

Gran Turismo 7 bylo odloženo na příští rok

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
24. 2. 2021 08:38 Sdílej:

Sony na letošní rok připravuje hned několik očekávaných titulů, mezi nimiž jsou například Ratchet and Clank: Rift Apart, Returnal, Horizon Forbidden West nebo Gran Turismo 7. Už nyní ale víme, že se jedna z těchto her v roce 2021 neobjeví.

Reklama
Reklama

S informací přišel Jim Ryan v rozhovoru pro magazín GQ. Šéf Sony Interactive Entertainment oznámil, že se zpoždění týká závodů Gran Turismo 7. Vývoj byl totiž ovlivněn okolnostmi spojenými s koronavirovou pandemií, dle nových odhadů by hra měla vyjít až během příštího roku. „S pokračující pandemií jde o dynamickou a stále se měnící situaci. Některé kritické aspekty produkce hry byly v posledních měsících zpomaleny. O více detailů k datu vydání GT7 se podělíme, až budou k dispozici.“

Jim Ryan se v této souvislosti vyjádřil také k ostatním hrám. Z vývoje Returnal, Ratchet & Clank: Rift Apart a Horizon Forbidden West momentálně mají dobrý pocit, zatím tedy nic nenaznačuje tomu, že by také musely být odloženy.

Šéf SIE nicméně jedním dechem dodal, že pokud by bylo potřeba rozhodnout o pozdějším termínu, zřejmě by dlouho neváhali. „Existují dva přístupy: můžete buď dodržet termín a vydat hru nehledě na její kvality, nebo ji vypustit až ve chvíli, kdy je v pořádku. Vždy jsme volili druhý přístup,“ vysvětlil.

Z rozhovoru také vyšlo najevo, že se pracuje na PC verzi Days Gone, která by se měla objevit někdy na jaře.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz