Hrej.cz Novinka

GR: Breakpoint bude podporován i letos

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
27. 2. 2021 09:00 Sdílej:

Před dvěma týdny jsme se dozvěděli, že druhý díl městské akce The Division bude pomocí updatů podporován i v letošním roce. K tomuto příslibu Ubisoftu se nově navíc přidává i sdělení, že rozšiřujícího obsahu se letos dočká i taktická akce Ghost Recon: Breakpoint.

Reklama
Reklama

Bližšího nastínění chystaného obsahu bychom podle všeho měli být svědky v dohledné době. Už nyní však víme, že nepůjde o jednorázový přídavek, nýbrž kontinuální podporu po vícero měsíců, jež bude dynamicky reagovat na zpětnou vazbu hráčů. S vyhlídkou zajímavých novinek se navíc vývojáři nezdráhají ani dodat, že na pořadu dne bude i řada překvapení, které bychom pravděpodobně nečekali.

Ghosts, get ready for the next mission. We are excited to announce that there will be new content released this year! pic.twitter.com/dtkhVV7QxF

— Ghost Recon (@GhostRecon) February 26, 2021

Dosavadní vývoj posledního příspěvku do letité rodiny Ghost Recon byl po nepříliš zdařilém startu následován pravidelnou podporovou ve formě nových lokací, misí i operativců. Jak však ukazují četná komunitní fóra a diskuze, ani tento přístup k vylepšení herního zážitku u řady hráčů nedokázal kompletně zahnat hořkosladkou pachuť, jež se objevila krátce po vydání hry.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz