Hrej.cz Novinka

Gold statusu už se dočkává i AC Valhalla

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
17. 10. 2020 12:10 Sdílej:
Reklama
Reklama

Blížící se podzimní sezóna a s tím spojená smršť novinek všeho druhu přináší zprávy o dokončení dalšího z očekávaných titulů. Vedle nedávného Spider-Mana a Cyberpunku se tak do předsálí dokončených her, které mají cestu do herních lisoven zcela otevřou, zařadí i Assassins Creed Valhalla.

Vikingská variace na léty ověřenou formuli společnosti Ubisoft je tak, minimálně soudě dle níže uvedeného prohlášení, oficiálně hotova. Jak jsme ale opakovaně zmiňovali i u dalších titulů, které se označením Gold v poslední době pochlubily, neutuchající práce vývojářského týmu z hlediska doladění hry ani v nejmenším nekončí. I přesto však platí, že základní rámec, tvořící převahu herního zážitku, by měl v tuto chvíli být již kompletně hotov.

Souběžně s prohlášením o oficiálním dokončení hry se lidé z Ubisoftu před pár dny též podělili i o řadu zajímavých novinek. Kupříkladu jsme se tak dozvěděli, že v trailerech a tiskových zprávách proklamovaný systém budování osady bude ve hře ve výsledku sehrávat podstatně větší roli, nežli se zprvu zdálo. Tato informace byla navíc následně doplněna i o zveřejnění detailních systémových nároků PC verze a taktéž i o předvedení příběhového traileru.

Assassin’s Creed Valhalla vyjde 10. listopadu na PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series. Později zamíří také na PlayStation 5.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz