Gigantická modifikace Skyblivion vyjde snad v roce 2025. Autoři už na ní pracují téměř 11 let
i Zdroj: Skyblivion / Tisková zpráva
The Elder Scrolls V: Skyrim Novinka Gigantická modifikace Skyblivion vyjde snad v roce 2025. Autoři už na ní pracují téměř 11 let

Gigantická modifikace Skyblivion vyjde snad v roce 2025. Autoři už na ní pracují téměř 11 let

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

16. 1. 2023 16:09

Některé modifikace jsou drobné, jiné větší a pak vznikají i skutečně ohromné projekty, do kterých autoři investují i desítky let práce. Mezi ně patří Skyblivion, chystaná modifikace přenášející obsah čtvrtého dílu The Elder Scrolls do technologií pátého. Hybrid Oblivionu a Skyrimu už vzniká téměř 11 let a autoři jsou odhodlaní ho dokončit v roce 2025.

Reklama

  • Modifikace Skyblivion přenášející TES: Oblivion do technologií Skyrimu vyjde snad v roce 2025
  • Autoři shánějí další dobrovolníky

Oznámili to skrz aktuální trailer odhalující spoustu boje, interakcí, přepracovaných prostředí i příběhových momentů. Magazín RockPaperShotgun připomíná, že jsme o Skyblivionu slyšeli naposledy v březnu loňského roku, když autorský tým zveřejnil trailer k desátému výročí zahájení prací na modu. V současnosti už se práce výrazně posunuly a tým si je poměrně jistý vydáním do roku 2025. I tak ale stále shání posily. Pokud si tedy myslíte, že byste pro autory byli užiteční, a nevadí vám, že za svou snahu nebudete nijak finančně odměněni, můžete se k projektu připojit.

Za vývojem stojí skupina TESRenewal a modifikace má do enginu Skyrimu převést celý Cyrodiil, všechny příběhové i vedlejší úkoly, postavy, nepřátele a lokace. Nad rámec toho ale přinese i oživení vyškrtnutého obsahu a pár úplných novinek a vylepšení plynoucích z o něco pokročilejších technologií. I když i ty už vlivem času zastaraly. Modifikace také umožní vybírat, které prvky hry budou upraveny.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz