Skyblivion nechává nahlédnout do notoricky známých lokací a interiérů
i Zdroj: Hrej.cz
The Elder Scrolls IV: Oblivion Novinka Skyblivion nechává nahlédnout do notoricky známých lokací a interiérů

Skyblivion nechává nahlédnout do notoricky známých lokací a interiérů

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

13. 8. 2021 14:10

Autoři stojící za projektem Skyblivion dali dohromady další deníček, v němž názorně předvádí, kam se posunuli při renovaci čtvrtého dílu série The Elder Scrolls.

Reklama

  • Autoři projektu Skyblivion opět nechali nahlédnout do zákulisí vývoje
  • Video se soustředí na assety, konkrétní lokace a interiéry
  • Stále není známo, kdy modifikace vyjde

Hlavním tématem je tentokrát remasterování assetů, konkrétních lokací a také interiérů. Cílem je povýšit původní design na novou úroveň, která by měla odpovídat dnešním poměrům.

Jako příklad může posloužit Fall Forest. Autoři přiznávají, že bylo potřeba původní lokaci kompletně předělat, samozřejmě při zachování nálady podzimního lesa. Došlo dokonce k výraznému rozšíření. 

Zatímco v lese čeká na dobrovolníky zapojené do projektu stále dost práce, úprava Gold Coast už se blíží do do zdárného konce. V záběrech je vidět také bažinatý Blackwood a další notoricky známé lokace. Tvůrci samozřejmě nezapomněli na porovnávačky s původní hrou oblíbené RPG série.

Jak už asi sami tušíte, Skyblivion je stále daleko od svého dokončení, ani tentokrát jsme se nedočkali žádného termínu. Pokud byste chtěli přiložit ruku k dílu, stačí navštívit oficiální stránky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz