SGW Contracts 2 vyjde v červnu
Novinka SGW Contracts 2 vyjde v červnu

SGW Contracts 2 vyjde v červnu

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 3. 2021 17:35

Sniperských her není nikdy dost. A když už si hrajete s tak silnou puškou, musí při nejlepším lítat končetiny nebo alespoň cáry krve. To si je studio CI Games vědomo a v novém gameplay traileru Sniper Ghost Warrior Contracts 2 nebude o létající kusy masa a potoky krve nouze.

Reklama
Reklama

Gameplay trailer nám ale nemá ukázat jen to, jakou neplechu naše střely ze sniperky dokážou udělat, ale taktéž odhaluje datum vydání. Vývojáři jej stanovují na 4. června a rovnou spouští předobjednávky. S tím se pojí i bonusy – kupující za své dřívější peníze získají Marcus Tactical pušku, FFF-45 ACP pistoli a dva skiny na zbraně.

Nový díl Contracts se soustředí na kampaň na Blízkém východě. Za operátora Ravena projdeme celkem pět sandboxových map s různými oblastmi dovolující splnit naší hlavní misi různými způsoby. Hra vyjde na PC, Xbox One, Xbox Series a PlayStation 4/5.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz