Fyzická verze kompletní edice Zaklínače 3 pro Xbox Series a PlayStation 5 vyjde už za pár dnů
i Zdroj: CD Projekt
Zaklínač 3: Divoký hon Novinka Fyzická verze kompletní edice Zaklínače 3 pro Xbox Series a PlayStation 5 vyjde už za pár dnů

Fyzická verze kompletní edice Zaklínače 3 pro Xbox Series a PlayStation 5 vyjde už za pár dnů

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

20. 1. 2023 16:17

Polský CD Projekt upřesnil, na kdy chystá fyzické verze modernizované edice povedeného RPG Zaklínač 3: Divoký hon. Ty dorazí pro PlayStation 5 a Xbox Series už za šest dnů, tedy 26. ledna.

Reklama

  • Fyzická verze Kompletní edice Zaklínače 3 pro Xbox Series a PlayStation 5 vyjde 26. ledna

Nad rámec toho, co hráči dostali s vylepšenou Complete Edition na konci loňského roku samozřejmě žádné novinky nepřijdou. Hráči se tedy dočkají podpory ray-tracingu, obecně vylepšené grafiky a technických možností díky hardwaru konzolí současné generace, rychlejšího načítání nebo speciálního úkolu a balíčku kosmetických předmětů inspirovaných seriálovou adaptací od Netflixu.

Samozřejmostí je pak původní hra v celé své kráse, s dvojicí velmi povedených velkých DLC Srdce z kamene a O víně a krvi, případně s šestnácti dalšími menšími rozšířeními původní hry. Jedinou zásadnější novinkou je, že tenhle balík dorazí vylisovaný na disku v krabičce, kterou si můžete doma vystavit.

Oficiálně nebyla stanovena cena, v českých obchodech je ale Kompletní edice zaindexována za zhruba 900 korun.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz