Lost Ark odhaluje chystaný nový obsah pro začátek příštího roku, dorazí crossover se Zaklínačem
i Zdroj: Smilegate
Novinka Lost Ark odhaluje chystaný nový obsah pro začátek příštího roku, dorazí crossover se Zaklínačem

Lost Ark odhaluje chystaný nový obsah pro začátek příštího roku, dorazí crossover se Zaklínačem

Radek Raudenský

Radek Raudenský

28. 12. 2022 12:32

Studio Smilegate společně s anglickým vydavatelem Amazon Games odhalili připravované novinky pro Lost Ark, které se týkají především začátku roku. Populární MMORPG se dočká opět řady nového obsahu a novinek, které zcela jisté potěší stovky tisíc aktivních hráčů.

Reklama

  • Lost Ark odhaluje nový obsah pro začátek příštího roku
  • Dorazí crossover se Zaklínačem, nový raid i nová hratelná třída

V prosinci se hráči dočkali tematické aktualizace Wreck the Halls, v lednu ale dorazí velice zajímavá akce, respektive crossover se značkou Zaklínače. Ve hře se objeví úplně nová oblast společně s kosmetickými doplňky a řadou úkolů. 

Únor značí první výročí vydání Lost Ark mimo Asii, a tak si tvůrci přichystali další event spojený s kontinentem Rowen. Zde si hráči musí vybrat stranu, za kterou budou bojovat, a následne v rámci PvP sbírat body pro svojí frakci. Tyto souboje vyvrcholí v březnu s novým PvP režimem Tulubik Battlefield, kde se proti sobě utká 96 hráčů.

V dubnu se hráči mohou těšit na novou hratelnou třídu, těžší režim Legion Raidu a úplně nový Guardian Raid. To jsou chystané novinky pro začátek příštího roku, tím ale vývojáři rozhodně nekončí a i další měsíce budou nabité novým obsahem.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz