Hrej.cz Novinka

Fortnite vydává 6. sezónu s craftingem

radek-raudensky
Radek Raudenský
16. 3. 2021 12:19 Sdílej:

Začátek šesté sezóny Fortnite je konečně zde. Epic Games naznačovalo brzký a hlavně velký začátek dalšího pokračování druhé kapitoly, a skutečně tak učinilo. Už od začátku nové kapitoly táhne Fortnite velký příběh v pozadí, který se s novým trailerem opět posouvá – tentokrát musí agent Jonesy vyřešit velkou kouli ve středu mapy, s jejímž zvětšením by hrozil konec reality.

Reklama
Reklama

Nová sezóna, nazvaná jako Primal, už při svém spuštění přináší spoustu novinek. Místo pouště se v centru mapy nachází již zmíněná sféra, okolo ní několik vesnic. Na mapě se nově pohybují divoká zvířata, od vlků a prasat po slepice či roztomilé žáby. Právě divoká zvěř poslouží k výrobě různých zbraní skrze nový crafting systém.

Nebyl by to Fortnite, pokud bychom se nedočkali i nových skinů. Tentokrát se můžeme opět těšit na licencované prvky jako třeba Laru Croft z Tomb Raider, Raven z Teen Titans a později i na spekulovaného populárního fotbalistu Neymara.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz