Final Fantasy XV opravdu vyjde už letos
Hrej.cz Novinka

Final Fantasy XV opravdu vyjde už letos

Jiří Bigas

Jiří Bigas

2. 1. 2016 09:44 2
Reklama
Reklama

Deset let trvající vývoj spěje konečně do finále. Final Fantasy XV od Square Enix, na kterém začali vývojáři pracovat už v roce 2006, tento rok už opravdu vyjde, slibuje šéf celého projektu Hadžime Tabata.

Autoři se několikrát zmiňovali o tom, že nechtějí, aby vydání sklouzlo do roku 2017, a v prosinci vypustili do světa nadějnou informaci, že už je možné celý titul dohrát od A do Z. Nyní ale Tabata výslovně v příspěvku na oficiálním blogu Square Enix potvrzuje, že jedna z nejdéle odkládaných her vyjde v roce 2016. Záznam se na blogu objevil 1. ledna, takže tuto informaci bude bezpochyby řada fanoušků vnímat jako závazný slib, novoroční dárek a předsevzetí v jednom.

Vývoj hry se posunul do poslední fáze, která s největší pravděpodobností už obnáší především testování, ladění a vychytávání chyb. Tabata slíbil hráčům, že všichni členové vývojářského týmu učiní maximum, aby nás nezklamali. Zároveň ocenil podporu a trpělivost fanoušků. Další informační nášup na konto netrpělivě očekávané novinky je naplánován už na leden, kdy mají Square Enix představit kupříkladu nové záběry ze soubojů.

Podle informací z loňského listopadu nás navíc letos čeká ještě jedna demoverze. I když zatím není bohužel jasné, zda půjde o další verzi Episode Duscae, nebo něco úplně nového.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz