Hrej.cz Novinka

Film Monster Hunter obdržel nový trailer

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
22. 11. 2020 09:15 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Celovečerní snímek z univerza Monster Hunter odprezentovává dosud neviděné střípky příběhu. Ukázka, v níž nechybí představitelka hlavní role Milla Jovovich, dává na odiv vše, co si se značkou spojujeme. Nechybí tak přepálené zbraně ani (možná až příliš) přerostlá monstra.

Trailer pocházející s čínských vod dává možnost poprvé spatřit podobu palica Meowscular Chefa – zástupce druhu kočičích společníků, jenž má podobně jako ve hrách sehrávat roli věrného pomocníka a průvodce hlavní hrdinky. Skutečnost, že jeho pomoc, a nejspíše i nejapné vtípky, bude ve zdejších nehostinných podmínkách více než vítaná, názorně dokládá i množství přítomných monster a nebezpečenství.

Při zohlednění ukázky dále nelze přehlédnout, že kvalita CGI efektů, specificky u vyobrazených titánů doznala od předešlé práce režiséra Paul W. S. Andersona znatelný posun. Tento citelný krok kupředu je pak zvlášť patrný ve srovnání s posledními díly filmové sérii Resident Evil, jež má řečený režisér rovněž na kontě. Co se týče filmového Monster Huntera, jeho uvedení do kin stále připadá na prosinec letošního roku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz