Epic Games Store rozdává megahit Among Us
Among Us Novinka Epic Games Store rozdává megahit Among Us

Epic Games Store rozdává megahit Among Us

Radek Raudenský

Radek Raudenský

27. 5. 2021 19:28

Posledních několik měsíců minulého bylo pořádně divokých – na jedné straně si hráči užívali Call of Duty, Assassin’s Creed a dalších obrovských prodejních trháků a trápili se s vydáním Cyberpunk 2077, na straně druhé byl svět poblázněn starší hříčkou Among Us.

Reklama
Reklama

  • Epic rozdává megahit Among Us
  • Zdarma tak můžete pochopit vtípky jako “kinda sus”
  • Rozdávání končí příští týden

O té jste zcela jistě slyšeli. Titul staví na velice jednoduchém principu – hráči musí opravovat vesmírnou loď, mezi nimi se ale nachází utajení vrazi. Hodní kosmonauti následně musí přijít na to, kdo je vrah a z lodě jej vyhodit. I když je hra na mobilech zdarma, na PC je nutné titul pořídit za přibližně 100 korun – nebo si ho vyzvednout zdarma na Epic Games Store.

Konkurence Steamu totiž neustává ve svém týdenním rozdávání a zatímco v minulých týdnech nešlo o žádné velké tituly, tento týden je v nabídce právě Among Us. Pokud jste tedy neměli možnost hru vyzkoušet, v tuto chvíli vám vůbec nic nebrání. Rovnou si můžete o hře přečíst i v naší recenzi nebo článku, který popisuje vzestup hry k milionovým číslům.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz