Hrej.cz Novinka

Epic Games Store rozdává Blair Witch

radek-raudensky
Radek Raudenský
29. 10. 2020 16:20 Sdílej:
Reklama
Reklama

Je tu čtvrtek večer, což pravidelně značí změnu v nabídce her zdarma na Epic Games Store. Zatímco v minulých týdnech šlo o zajímavé, ale ne tolik velké či známé tituly, tento týden se Epic opět činí a hráčům nabídne teprve rok starou hororovou hru Blair Witch.

Blair Witch od studia Bloober Team nás posadí do role bývalého policejního detektiva, který začne pátrat po ztraceném chlapci. Tajemný les ale rozhodně není osamocený a hráči se setkají s několika nadpřirozenými jevy. Hra nám přinese i různé puzzle a při ceně nula korun se jedná o dobrý hororový zážitek.

Druhou hrou v nabídce je Ghostbusters: The Video Game Remastered, tedy remasterovaná klasika Lovců duchů. Nedá se říct, že by šlo o převratný titul, jako odreagování ale může posloužit dobře. Hry jsou dostupné zcela zdarma na stránkách Epic Games Store, a to do příštího čtvrtka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz