Elden Ring ukázal 15 minut ze hry, fanoušci jsou nadšení
Elden Ring Novinka Elden Ring ukázal 15 minut ze hry, fanoušci jsou nadšení

Elden Ring ukázal 15 minut ze hry, fanoušci jsou nadšení

Radek Raudenský

Radek Raudenský

4. 11. 2021 17:56

Několik šťastlivců si vyzkouší Elden Ring už za pár dní v uzavřeném testu. My ostatní se ale musíme spokojit s vůbec prvním gameplay sestřihem, který nám dnes studio FromSoftware ukázalo – a to pořádně. Vývojáři očividně neměli co skrývat, došlo na představení světa, jídu na koni a samozřejmě i souboje.

Reklama
Reklama

  • Studio FromSoftware konečně ukázalo gameplay z Elden Ring
  • 15 minut ukazuje souboje, jízdu na koni, magii i mapu
  • Hráči jsou nadšení

Hned na začátku nám vývojáři ukázali souboj s drakem, načež následovalo setkání s bytostí připomínající velký mluvící hrnek. Elden Ring se má mnohem více zaměřovat na postavy a příběh, tudíž je možné, že toto setkání bude pro celou hru velmi důležité.

Následují další záběry ukazující okolní svět, pohled na velkou mapu i další postavy, za které se bude hrát. Vypadá to, že Elden Ring nabídne opravdu spoustu obsahu. Pro fanoušky her od FromSoftware to tedy vypadá slibně, což potvrzují i nadšené komentáře pod videi. Elden Ring vychází 25. února.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz