Eivor jde do důchodu. Podpora Assassin's Creed Valhalla dnešním dnem končí
i Zdroj: Ubisoft
Assassin's Creed: Valhalla Novinka Eivor jde do důchodu. Podpora Assassin's Creed Valhalla dnešním dnem končí

Eivor jde do důchodu. Podpora Assassin's Creed Valhalla dnešním dnem končí

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

Eivor se spolu se svou partou severských mořeplavců chystá na zasloužený odpočinek. Valhalla dnes obdrží úplně poslední update, který udělá pomyslnou tečku za jeho dobrodružstvím.

Reklama



Nutno ale říct, že šlo o pořádnou jízdu, která trvala více než dva roky. Hra vyšla v listopadu roku 2020 a od té doby obdržela velká placená rozšíření, ale i bezplatné obsahové updaty či patche. Ten poslední vychází právě dnes.

Update s číslem 1.7.0 přináší opravy posledních chyb, na které vývojáři narazili. Jde například o problémy s mizením předmětů z inventáře, trable při úpravě outfitu, prolínání předmětů a tak dále. Kompletní výčet úprav si můžete prostudovat zde.

Assassin’s Creed Valhalla slaví obrovský úspěch. Získal historicky první ocenění Grammy
i Zdroj: Ubisoft / AC Valhalla press kit

Assassin’s Creed Valhalla slaví obrovský úspěch. Získal historicky první ocenění Grammy

V noci ze včerejška na dnešek se udílely ceny Grammy, na kterých bodoval hlavně Harry Styles a popová hraběnka Beyoncé. Nicméně poprvé se udílela také cena pro nejlepší videoherní soundtrack.

Velikost updatu se tradičně liší podle platformy. Na PC zabere 6,3 GB volného místa, v případě Xbox One verze 9,9 GB, na Xbox Series 15,1 GB. O poznání méně budou stahovat hráči na PS4, a sice 1,6 GB, na PS5 jde o pouhých 0,5 GB.

Ubisoft se tedy může naplno soustředit na další díl s podtitulem Mirage, jenž se bude od Valhally značně odlišovat, a to především menším světem a návratem k původním principům série. Hra by měla vyjít někdy během letošního roku.


Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama