Dying Light se představuje na traileru
NVIDIA DLSS 4.5 - AI snímek k nerozeznání renderu
NVIDIA na letošním CES 2026 v Las Vegas zase jednou ukázala, že hardware je sice fajn, ale software je to, co dneska prodává grafiky.
Polský Techland známe výhradně díky hrám Dead Island, které představují sice tupou, ale zároveň vysokofrekvenční a návykovou akci s mrtvoláky v hlavní roli. Kromě toho, že tvůrci čerstvě vyplodili vynikající Call of Juarez: Gunslinger, ve svých studiích připravují i další zombie akci zvanou Dying Light.
Nový trailer s názvem "Dobrou noc a hodně štěstí" nám představuje hru v její pravé podobě. Zombie, akce a parkur. Neobvyklá kombinace střílečky a free-runningu by se měla nést v podobném duchu jako Dead Island, očekávejme tedy rychlou týmovou řezanici, kde najdou využití i obyčejné domácí potřeby z nichž se v mžiku vteřiny stanou smrtící zbraně. Hra vyjde příští rok pro PC, PS3, PS4, X360 a Xbox One. Užijte si trailer.