Dragon Age: Dreadwolf vydává krátký cinematic trailer, zaměřuje se na úhlavního nepřítele Solase
i Zdroj: BioWare
Novinka Dragon Age: Dreadwolf vydává krátký cinematic trailer, zaměřuje se na úhlavního nepřítele Solase

Dragon Age: Dreadwolf vydává krátký cinematic trailer, zaměřuje se na úhlavního nepřítele Solase

Radek Raudenský

Radek Raudenský

5. 12. 2022 11:13

Bohužel vydání Dragon Age: Dreadwolf je pro hráče stále neznámé a i když se množily spekulace o možném letošním vydání, zatím to vypadá spíše na příští rok. Ani na posledním Dragon Age Day ale studio BioWare žádné zásadní novinky nepřineslo, alespoň tak hráče nalákalo novým videem, respektive cinematicem přímo ze hry.

Reklama

  • BioWare vydává krátký cinematic přímo ze hry
  • Ukazuje hlavního nepřítele nadcházejícího Dreadwolf Solase

Ten překvapivě vyšel pouze na Instagramu, přičemž titulek „Kdo je DeadWolf“ naznačuje, že se podíváme na hlavního nepřítele hry. Podíváme se tedy na Solase, který v Inquisition patřil mezi velké zrádce a týkalo se ho i příběhové DLC.

Hráči pak spekulují, kdo stojí za dabingem tohoto traileru – jednou z možností je Varric, tedy trpasličí společník, který hráči pomáhal. Teoreticky by tak šlo o další navrátivší postavu kromě Solase. Více informací by mohl poskytnout komiks Dragon Age: The Missing, který v lednu vydá nakladatelství Dark Horse. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz