Anime Dragon Age: Absolution vyjde 9. prosince, Netflix vydává příběhový trailer
i Zdroj: Netflix
Novinka Anime Dragon Age: Absolution vyjde 9. prosince, Netflix vydává příběhový trailer

Anime Dragon Age: Absolution vyjde 9. prosince, Netflix vydává příběhový trailer

Radek Raudenský

Radek Raudenský

11. 11. 2022 10:30

Zatímco se Netflix připravuje třeba na vydání The Witcher: Blood Origin a před pár dny oznámil partnerství se studiem The Coalition na vytvoření filmu Gears of War, už 9. prosince se na naše obrazovky dostane také animovaný seriál Dragon Age: Absolution. Další seriálová, respektive anime adaptace herní série oznamuje datum premiéry v novém příběhovém traileru.

Reklama

  • Netflix zveřejnil příběhový trailer k Dragon Age: Absolution
  • Anime vyjde 9. prosince
  • Další detaily by měly dorazit na Dragon Age Day

Ten se točí okolo Miriam, respektive její minulosti, kdy strávila roky jako otrokyně v Tevinteru, načež byla poslána na speciální misi ukrást artefakty Circulum Infitus. Právě o tuto misi, respektive její následky, se anime opře a přinese do příběhu a světa Dragon Age nové postavy a další překvapení.

Celkem se máme dočkat šesti epizod po třiceti minutách, na sérii spolupracovalo studio BioWare s korejským studiem Red Dog Culture House. Další detaily bychom se měli dozvědět na Dragon Age Day, který se odehraje 4. prosince.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz