Hrej.cz Novinka

Dota dostává vlastní anime, vyjde v březnu

radek-raudensky
Radek Raudenský
17. 2. 2021 09:46 Sdílej:

V dnešní době se zdá, že téměř každá více populární hra potřebuje svůj film, seriál nebo anime. Na takových projektech se napříč filmovým průmyslem pracuje hned na několika frontách, jak ale ukazuje nové oznámení Netflixu, veřejnost o všech nemusí vědět.

Reklama
Reklama

Dnes totiž populární streamovací platforma odhalila nové anime s názvem Dota: Dragon’s Blood. Pokud přemýšlíte, zdali se název anime shoduje s populární MOBA hrou od Valve, hádáte správně. Netflix na tvorbě seriálu spolupracuje s Valve, přičemž se má zaměřit na populární postavy ze světa Doty. Narazíme například na Daviona či Miranu.

Výkonným producentem a showrunnerem se stal Ashley Edward Miller, který spolupracoval na scénáři X-Men: First Class či Thor. Na rozdíl od ostatních herních adaptací nemusíme na Dragon's Blood dlouho čekat - anime se očividně tvoří už delší dobu, jelikož premiéra se odvysílá už 25. března. Seriál bude mít celkem osm epizod.

Here's a little love from us, to you. Yes, you. You know who you are. pic.twitter.com/AGlnOi3NIf

— NX (@NXOnNetflix) February 17, 2021

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz