Hrej.cz Novinka

Do XGP se chystá Rainbow Six: Siege

radek-raudensky
Radek Raudenský
19. 10. 2020 08:25 Sdílej:
Reklama
Reklama

Do Xbox Game Pass zamířilo už několik kompetitivních titulů, které se spoléhají hlavně na neustálé rozšiřování komunity, která následně vývojářům přispěje díky sezónní nabídce obsahu. Dosud zde chyběla pořádná live-service střílečka, i tu se ale očividně podařilo Microsoftu vyjednat.

Na Twitteru této služby se totiž objevil na první pohled podivný obrázek – hrad, na který útočí vojáci a nad nimž se nachází mnoho duh. Stačí ale jednotlivé útvary pojmenovat anglicky, správně seskládat a hned víme, že do Xbox Game Pass zamíří Rainbow Six: Siege.

Jak už jsme naznačili, R6S je live-service hrou od Ubisoftu o kterou se studio stará už několik let. Pravidelně mění metu, přináší nové operátory nebo jednotlivé části obsahu předělává. Dost možná bude vydání v Game Passu naplánováno zároveň s vydáním Year 5, kde se dočkáme přepracování Tachanky i mapy Skyscraper.

Mimo to se ale také spekuluje o tom, že by obrázek mohl fungovat jako dvojité oznámení - kromě R6S třeba také jako naznačení příchodu Mount & Blade Bannerlord.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz