Do World of Tanks se chystá letošní halloweenský event a kajakář Josef Dostál bude živě hrát World of Warships
i Zdroj: Hrej.cz
World of Tanks Novinka Do World of Tanks se chystá letošní halloweenský event a kajakář Josef Dostál bude živě hrát World of Warships

Do World of Tanks se chystá letošní halloweenský event a kajakář Josef Dostál bude živě hrát World of Warships

Tadeáš Pepř

Tadeáš Pepř

27. 10. 2021 11:36

Už od zítřka se tankistům v populární online akci World of Tanks otevře nový halloweenský event. V něm se podívají do města Mirny, dříve prosperující průmyslové kolonie, která vlivem záhadné události zpustla. Pětičlenné party odvážných pilotů tak dostávají za úkol zjistit, co se v Mirně vlastně stalo.

Reklama

  • World of Tanks představují halloweenský event ve městě Mirny
  • Svůj event bude mít i kapesní Blitz
  • Dnes večer bude také kajakář Josef Dostál streamovat World of Warships

Novinkou jsou tedy speciální mise, ve kterých se čety chopí unikátních vozidel a ve třech (nejnižší obtížnost) nebo čtyřech (ostatní obtížnosti) fázích bitvy se postaví záhadnému protivníkovi. „Obrovský a impozantní nepřítel, Nesmrtelný, čeká na ty, kteří se postaví výzvě vyšších obtíží a dostanou se do čtvrté fáze. Poražení tohoto monstra zabere všem hráčům sílu a dovednosti, ale odměny budou rozhodně stát za to,“ vysvětluje výzvu oficiální tisková zpráva.

Odměnou za vymetení nepřítele a zkompletování celkem osmi sběratelských předmětů je prémiový americký těžký tank King Tiger (Captured) a další kosmetické doplňky.

Event potrvá od zítřka až do 11. listopadu.

Halloweenského přírůstku se ale dočká i kapesní titul World of Tanks Blitz. V něm musí hráči bojovat ve vozidlech čtvrté až desáté úrovně a sbírat speciální měnu Magfilms. Za ty pak můžou získat odměny v podobě tanků (včetně unikátního Titan Mk V.), kamufláží, balíčků se zbrojí a podobně.

Kajakář Josef Dostál a World of Warships
i Zdroj: Hrej.cz
Kajakář Josef Dostál a World of Warships

Poslední zajímavostí ze světa Wargamingu je dnešní stream českého olympionika, kajakáře Josefa Dostála. Ten se stal ambasadorem World of Warships a dnes od 18:00 jej můžete sledovat na oficiálním Twitch kanálu hry, kde předvede své dovednosti za kormidlem válečných plavidel. „Jsem opravdu nadšený, že to zkusím. V dnešní době je to velmi moderní, tak proč to nezkusit,“ nechal se slyšet olympionik.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz