Hrej.cz Novinka

Do Game Passu zavítají tři klasiky LucasArts

patrik-jeiinek
Patrik JeIínek
17. 10. 2020 11:30 1 Sdílej:
Reklama
Reklama

Krátce po oznámení většího počtu titulů, které společně s Age of Empires 3: Definitive Edition touto dobou již úspěšně dorazili do Xbox Game Pass, se dozvídáme o další trojici titulů, které se k nim brzy připojí. Konkrétně půjde o remastery kultovních adventur z portfolia někdejšího krále tohoto žánru, společnosti LucasArts.

Předplatitelé služby Xbox Game Pass na konzolích, PC se tedy mohou už 29. října těšit na Grim Fandango Remastered, Day of the Tentacle Remastered, a v neposlední řadě i Full Throttle Remastered. Legendy adventurního žánru 90. let se tak opět (a upřímně doufám, že ne naposledy) připomínají, a to v plném elánu, jenž jim novodobá technologie a dodatečná péče vývojářů propůjčuje.

Ať už se však při svých toulkách knihovnou nabízených titulů rozhodnete sáhnout po kterémkoli z výše uvedených, jedno je jisté. Následné hodiny strávené hraním hraní budou provázeny příjemnou (i když vlivem dobových hádanek místy pekelně zapeklitou) zábavou, jež bude přerušována výhradně četnými momenty vašeho smíchu. Každou z vybraných her tak nelze než směle doporučit, a to každému, kdo hádanky a odlehčenou zábavu vnímá, byť i jen minimálně, jako záležitost blízkou svému hráčskému srdci.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz