Dnes večer vychází Warzone 2.0. Activision vysvětluje nový battle pass a vydává launch trailer
i Zdroj: Activision
Novinka Dnes večer vychází Warzone 2.0. Activision vysvětluje nový battle pass a vydává launch trailer

Dnes večer vychází Warzone 2.0. Activision vysvětluje nový battle pass a vydává launch trailer

Radek Raudenský

Radek Raudenský

16. 11. 2022 12:31 1

Dnes večer, přesněji v 19:00, se konečně otevřou brány Warzone 2.0. Očekávané pokračování battle royale spin-offu Call of Duty má navázat za obrovskou popularitu původního Warzone, a studio tak láká na všemožné části hry. Kromě launch traileru se nám dostává bližší pohled i na upravený battle pass.

Reklama

  • Warzone 2.0 po měsících čekání vyjde dnes večer
  • Vývojáři nás lákají launch trailerem
  • Vysvětlují také princip nového battle passu

Co se launch traileru týče, ten záběry i hudbou jasně cílí na staré fanoušky původního Warzone. Ukazuje různé komické i akční momenty, které se vám ve hře mohou přihodit. Stejně jako v minulosti bude Warzone 2.0 zcela zdarma, navíc se dočkáme nového režimu DMZ, který svým principem napodobuje hry jako Escape From Tarkov.

V obou případech nám bude k dispozici nový battle pass, který má nově podobu mapy. Jak už dříve tvůrci zmiňovali, hráči dostanou možnost sami si zvolit, jaké odměny chtějí nejvíce, a podle toho si mohou naplánovat cestu napříč segmenty. Celkem nás čeká více než 100 odměn ve více než 20 segmentech. Za hraní budou hráči získávat speciální tokeny, kterými mohou buď postoupit dále v mapě, nebo si otevřít další odměny v rámci současného segmentu. 

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz