Hrej.cz Novinka

Diablo III představuje narozeninový event

pavel-makal
Pavel Makal
4. 1. 2017 11:02 15 Sdílej:
Reklama
Reklama

Jak jsme již opakovaně psali, v uplynulém týdnu uběhlo už 20 let od vydání legendárního prvního dílu Diabla, akčního RPG, které své hráče postavilo rovnou proti mocnostem Pekel. Už delší dobu víme, že v rámci oslav nám vývojáři z Blizzardu umožní připomenout si dávné události skrz zvláštní event v Diablu III. Nyní se konečně dozvídáme nové detaily.

Do hry se totiž chystá nový patch 2.4.3, který kromě zmiňované události s názvem Darkening of Tristram přinese do hry i další změny. Je ale jisté, že právě oslava 20 let Diabla je jeho hlavní součástí. Jak už vývojáři podotýkají na svém blogu, prastaré zlo číhá v ruinách Starého Tristramu a záhadný portál nás přenese do staré známé katedrály. Ta obsahuje kompletních 16 levelů z původní hry a v katakombách samozřejmě číhá Pán Hrůzy, s nímž budete muset změřit síly.

K celé události vydal Blizzard i zvláštní video, v němž můžete zahlédnout střípky toho, jak se bude staré Diablo v novém kabátku hrát. Postava nebude běhat, ale po vzoru prvního dílu jen chodit, i kamera se změní, animace jsou mnohem méně plynulé a pohyb bude omezen na pouhých osm směrů, zvuky se budou častěji opakovat, grafika dostane speciální retro filtr a čekají na nás speciální achievementy, nové podoby zbraní a předmětů pro transmogrifikaci a několik zvláštních překvapení. Potkáte i starého známého Butchera v původní podobě…a samozřejmě s klasickou a kultovní hláškou o čerstvém mase.

Kromě toho nový update přinese i změny v některých legendárních předmětech, jako je Saffron Wrap, Faithful Memory, Hellcat Waistguard nebo Rabid Strike a další. Těšit se můžeme i na úpravu Greater Riftů. Monstra v nich budou nyní rovnoměrněji rozmístěna, velikost jednotlivých podlaží je konzistentní, a pokud se vám podaří projít Rift bez úmrtí, dostanete jako bonus o jednu šanci navíc k vylepšení legendárních drahokamů.

Dojde ale i k úpravám hratelnosti. Příšery, které na vás skákají, lze nyní zabít v letu. Některé zvláštní schopnosti nepřátel budou updatovány a přibyde i zcela nová s názvem Juggernaut. Monstra obdařená touto vlastností budou imunní vůči crowd control efektům, ale jsou alespoň trochu pomalejší než jejich kolegové a více náchylní k poškození. Módní specialisty mezi vámi jistě potěší, že si nově budete moci veškeré barvy na vybavení koupit na jednom místě, tedy u Myriam. Obarvování bude navíc s novým rozhraním značně pohodlnější. A nezapomeňte, blíží se 9. sezóna. Hrajete ještě Diablo III? Já se do něj nedávno vrátil a výlet do Tristramu si rozhodně ujít nenechám.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz