Hrej.cz Novinka

Deathloop vysvětluje základní principy

jakub-stepanek
Jakub Štěpánek
1. 3. 2021 10:06 2 Sdílej:

Minulý týden se k nám dostala gameplay ukázka z Deathloop. Autoři chystané akční jízdy se nyní rozhodli novinku přiblížit v komentované ukázce, která opět prozrazuje další drobnosti z podivného ostrova Black Reef.

Reklama
Reklama

Už dobře víme, že se život zdejších rezidentů odehrává ve smyčce, což znamená, že prožívají jeden den stále dokola. Nezdá se však, že by jim to nějak vadilo. Jde o skupinu vizionářů složenou z umělců, vědců, vrahů a milovníků bláznivých večírků. Na kapitána Colta čeká osm cílů ve čtyřech různých čtvrtích.

Pobíháním po ostrově může najít informace, které likvidaci trochu usnadní. Pomohou také speciální schopnosti, ve videu je názorně předvedena telekineze, kapitán může neřády vymrštit vysoko do vzduchu. K dispozici jsou i modifikátory zbraní, které mění jejich chování. To vše navíc našemu hrdinovi zůstává i po přerušení dané smyčky.

Nejvíce nebezpečnou postavou je patrně Juliana. Spolu se svými kumpány se snaží kapitána odpravit a zachovat časovou smyčku. Deathloop vyjde 21. května na konzoli PlayStation 5 a na PC.

 

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz