Arkane odkládá Deathloop. Hra vyjde až v září
Deathloop Novinka Arkane odkládá Deathloop. Hra vyjde až v září

Arkane odkládá Deathloop. Hra vyjde až v září

Radek Raudenský

Radek Raudenský

8. 4. 2021 18:39 1

Několik insiderů herního průmyslu hlásilo pro letošek špatné zprávy. Dopady koronaviru se mají projevit právě v tomto roce, a to zejména ve formě odkladů. Jednou z postižených her je i Deathloop. Studio Arkane totiž dnes oznámilo odklad, důvodem je zejména "zdraví a bezpečí".

Reklama
Reklama

  • Arkane opět odkládá Deathloop
  • Hra vyjde až v září
  • Vývojáři chtějí zajistit zdraví a bezpečí pro svůj tým

„Rozhodli jsme se odložit vydání Deathloop na 14. září 2021. Chceme přinést kvalitu a týmové ambice, ale zároveň chceme zajistit zdraví a bezpečnost pro všechny v Arkane. Využijeme tento čas navíc pro naplnění našeho cíle: vytvořit zábavnou, stylovou a ohromující hru. Omlouváme se za prodloužené čekání a děkujeme všem za vaší vášeň a nadšení. Je to palivo pro naší kreativitu a těžkou práci. Nemůžeme se dočkat, až vám ukážeme více z Deathloop.“

Původně jsme se měli hry dočkat už za měsíc, přesněji 21. května. Není to první posun termínu - odkládalo se už minulý rok v srpnu. Deathloop má přinést dynamickou hratelnost inspirovanou předchozími tituly z portfolie Arkane. Před měsícem nám Bethesda nabídla další gameplay záběry, které se soustředily na široký katalog zbraní.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz