Dáte si jogurt? Ukázka z New Tales from the Borderlands představuje Fran Miscowicz
i Zdroj: Gearbox
Novinka Dáte si jogurt? Ukázka z New Tales from the Borderlands představuje Fran Miscowicz

Dáte si jogurt? Ukázka z New Tales from the Borderlands představuje Fran Miscowicz

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

12. 10. 2022 09:30

Pokud patříte mezi fanoušky značky Borderlands, pak nyní zřejmě netrpělivě vyhlížíte příběhovou adventuru od Gearboxu, který se bude snažit navázat na práci studia Telltale Games. Čerstvý trailer nabízí setkání s Fran Miscowicz.

Reklama

  • Gearbox uvolnil další ukázku z New Tales from the Borderlands
  • Zaměřuje se na majitelku obchodu s mraženými jogurty

Fran je jednou ze tří hlavních postav celého příběhu. V oblíbeném křesle poletuje kolem stolů v rodinném bistru, které se specializuje na mražené jogurty. Přiložená ukázka napovídá, že se mléčná laskomina těší velké oblibě, někteří lidé by kvůli ní klidně vraždili.

Jenže zmáknout náročný provoz, to dá pořádně zabrat. Fran čas od času ztratí nervy, v poslední době ji trápí těžko zvladatelné návaly vzteku. S těmi jí pomáhá takzvaný Sponsorbot, který v těch nejtěžších chvílích funguje jako psychická podpora. 

K oznámení New Tales from the Borderlands sice došlo teprve během Gamescomu, vydání je ale za dveřmi. Hra dorazí 21. října na PC a konzole Xbox One, Xbox Series, PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz