dalsi-vylepseni-games-for-windows-live
Novinka Další vylepšení Games for Windows LIVE

Další vylepšení Games for Windows LIVE

Zdeněk Princ

Zdeněk Princ

24. 3. 2009 16:42
Reklama
Reklama

Ke slovu se na GDC dostala i společnost Microsoft, aby představila tři nové prvky své platformy Games for Windows. První z nich je zaměřen přímo na piráty, kteří se snaží rozšiřovat svoje pole působnosti pomocí tzv. zero day útoků, což není nic jiného, než nacházení exploitů a bugů, které ještě nebyly oficiálně odhaleny, resp. opraveny. Předcházet by se tomu mělo povinnou verifikací hry před vlastním hraním online režimu. Druhým prvkem je zpohodlnění nákupu všemožných add-onů a rozšiřujících balíčků hry, ke kterým byste se měli v nových hrách dostávat skrze speciální in-game Marketplace obchody, pro jejichž vývoj vypustil Microsoft mezi vývojře potřebné nástroje. Třetí novinkou je pak funkce „Roaming“, kdy se dostanete ze všech kompatibilních a k internetu připojených Windows skrze účet LIVE ke všem nastavením vlastních PC her.

Šéf Games for Windows – LIVE, Ron Pessner, se navíc dušuje, že i v dalších měsících můžeme očekávat zlepšování služby, aby se mohla i nadále považovat za vedoucí online PC herní síť a zasloužit by se o to měly i nově navázané vztahy přímo na GDC, které pomohou na svět vyvíjeným projektům.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz