Další časová smyčka? Akční plošinovku Loopmancer si můžete vyzkoušet zcela zdarma
i Zdroj: eBrain Studio
Novinka Další časová smyčka? Akční plošinovku Loopmancer si můžete vyzkoušet zcela zdarma

Další časová smyčka? Akční plošinovku Loopmancer si můžete vyzkoušet zcela zdarma

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

17. 6. 2022 17:37

Časové smyčky jsme v redakční části INVAZE označili za jeden z trendů minulého roku, je ale jasné, že se i letos objeví další tituly využívající tento koncept. Příkladem může být Loopmancer.

Reklama
Reklama

  • Na Steamu je k dispozici demoverze plošinovky Loopmancer 
  • Hra vyjde 13. července

Autoři hru popisují jako akční rogue-lite plošinovku s realistickou grafikou. Příběh je zasazen do kyberpunkového Dragon City v roce 2046. Podobně jako v RPG od CD Projektu se lidé spoléhají na biotechnologické zlepšováky, i zde se děj odehrává na pozadí výrazných sociálních rozdílů.

Na Hromnice o den více: Tajemství časových smyček

Vy se chopíte role soukromého očka vyšetřujícího zmizení slavné novinářky. Detektiv je sice zavražděn, přesto se znovu probouzí ve své posteli, aby zjistil, že je uvězněn uvnitř smyčky. Snad se mu podaří z nekonečného koloběhu vymanit, možná až najde pohřešovanou novinářku.

Hru si můžete bezplatně vyzkoušet, v rámci akce Steam Next Fest je totiž připravena demoverze. Musíte si ale pospíšit, hratelná ukázka je totiž k dispozici pouze do pondělí. Loopmancer vyjde 13. července na Steamu a v obchodě Epic Games Store.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz