Twelve Minutes příští měsíc roztočí časovou smyčku i na PlayStationu a na Switchi
Twelve Minutes Novinka Twelve Minutes příští měsíc roztočí časovou smyčku i na PlayStationu a na Switchi

Twelve Minutes příští měsíc roztočí časovou smyčku i na PlayStationu a na Switchi

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

24. 11. 2021 09:00

Adventura Twelve Minutes vyšla už koncem srpna na PC a na konzolích Xbox One a Xbox Series. Bylo však jen otázkou času, kdy se podívá i na další platformy. Termín prozrazuje čerstvý trailer.

Reklama
Reklama

  • Twelve Minutes míří na další platformy
  • Hra už 7. prosince vyjde na konzolích PlayStation a na Switchi
  • Oznámení doprovází nový trailer

Časová smyčka od Luise Antonia obdržela v naší recenzi velmi slušné hodnocení, dle Zdeňka si rozhodně zaslouží pozornost. Příští měsíc zabojuje o hráče na konzolích PlayStation 4, PlayStation 5 a Nintendo Switch, termín je stanoven na 7. prosince.

Poslední trailer prozrazuje, že hra v dalších recenzích dosáhla i na mnohem vyšší známky, mnozí ji označují jako jeden z nejlepších titulů letošního roku. Ke hře se krátce po jejím vydání pochvalně vyjádřil také Hideo Kodžima, dokonce naznačil, že by se sám nejraději pustil do produkce podobně laděného zážitku. Zdá se, že o Twelve Minutes ještě uslyšíme během letošních The Game Awards.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz