Hrej.cz Novinka

Crytek nejspíše láká na remaster Crysis

radek-raudensky
Radek Raudenský
25. 3. 2020 16:14 10 Sdílej:
Reklama
Reklama

Crytek je společnost, o které není v posledních letech moc slyšet.  I když naše redakce patří mezi fanoušky tohoto studia, a Hunt: Showdown v hPodu pravidelně doporučujeme, v obecném měřítku se skutečně jedná o zapadlé studio. Ale to, že o něm není slyšet neznamená, že se netvoří hry.

Crytek, respektive jejich engine CryEngine, stále využívá spousta her, včetně českého Kingdom Come: Deliverance, a právě na oslavu těchto her vydal Crytek video her dekády, které ukazuje spoustu her využívající legendární engine, který umí zaujmout.

Nemůžeme říct, že video samotné není tak zajímavé, abychom o něm psali, to nejdůležitější se ale skrývá na jeho konci. Už minulý rok totiž Crytek vydal video, které ukazuje možnosti tehdejší verze CryEnginu, a to i v několika lokacích, které až příliš připomínaly lokace z prvního dílu Crysis.

To samozřejmě začalo ve hráčích vzbuzovat pochybnosti o tom, proč by Crytek používal právě první Crysis, a spekulovalo se o tom, že se možná chystá remaster. A konec přiloženého videa, kde vidíme známou scénu z prvního Crysis, kdy v roli hlavního hrdiny vyběhneme z husté džungle, tyto spekulace pouze přiživil. Je přeci jen otázkou, proč by "bezdůvodně" Crytek vkládal do tohoto videa první díl Crysis, když vyšel v roce 2007. Co vy byste řekli na remaster prvního dílu Crysis?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz