Hrej.cz Novinka

CoD oficiálně odhaluje obsah druhé sezóny

radek-raudensky
Radek Raudenský
19. 2. 2021 10:44 Sdílej:

Včera jsme vás informovali o úniku nadcházejícího módu Outbreak do Call of Duty: Black Ops Cold War, který se objevil na oficiálních stránkách hry. Jelikož si průšvihu vývojářů hráči všimli, nemělo cenu nic skrývat a včera večer Activision nakonec gameplay trailer z druhé sezóny ukázal oficiálně.

Reklama
Reklama

A že bude o co stát. Samozřejmě víme, že se s druhou sezónou dále rozvine příběh na pozadí BOCW i Warzone. Díky tomu se hráči dočkají nových operátorů, přesněji dorazí Naga, Maxis, Wolf a Rivas. Každou sezónu doprovází i nálož nových zbraní, do našeho arzenálu tentokrát dorazí Fara 83, LC10, E-Tool, R1 Shadowhunter, ZRG 20mm a mačeta.

Nabitá roadmap pak ukazuje, že do klasického multiplayeru dorazí tři nové mapy, minigun scorestreak a dva módy. K mapě Verdansk se blíží „temná vlna“, do jejího smetení si hráči mohou užívat Resurgence Extreme a Exfiltration či limitovaný mód Zombies Outbreak.

Tou největší novinkou je ale onen trvalý nový mód do BOCW s názvem Outbreak, který přináší rozsáhlou mapu a další možnost, jak interagovat se zombie. K tomu by se vývojáři měli vyjádřit s tím, jak se bude blížit vydání druhé sezóny.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Hrej.cz