Circus Electrique je tahové RPG zasazené do steampunkového Londýna. Hra se předvádí v gameplay ukázce
i Zdroj: Zen Studios
Novinka Circus Electrique je tahové RPG zasazené do steampunkového Londýna. Hra se předvádí v gameplay ukázce

Circus Electrique je tahové RPG zasazené do steampunkového Londýna. Hra se předvádí v gameplay ukázce

Jakub Štěpánek

Jakub Štěpánek

23. 6. 2022 09:54

Koncem minulého roku bylo oznámeno tahové RPG Circus Electrique, v němž se parta cirkusáků snaží o záchranu steampunkového Londýna. Zen Studios nyní přináší ukázku ze hry.

Reklama
Reklama

  • Ukázka vysvětluje základní principy RPG Circus Electrique
  • Jde o tahové RPG, o záchranu města se pokouší skupina cirkusáků
  • Hra zatím nemá pevný termín vydání

Ve městě je pořádný blázinec. Většina rezidentů byla proměněna v kruté zabijáky, příčetnost si zachovala akorát partička cirkusáků, která se snaží Londýn zachránit. Přiložená ukázka vysvětluje, jak jsou nastaveny základní herní principy. 

K dispozici máte skupinu čtyř postaviček. Každá umí trochu jiné kejkle, společně tvoří šikovnou údernou jednotku. Ta se postupně protlouká ulicemi města, kde naráží na nepřátelské skupiny. A teprve pak začíná pořádná sranda.

Jelikož jde o tahové RPG, budete mít dostatek času na promyšlení jednotlivých útoků. Velmi důležitá je i pozice konkrétních postav, třeba napumpovaný kulturista se hodí spíše dopředu, jelikož má v oblibě hlavně útoky na blízko. Klaun zase umí rychle povzbudit své parťáky, stačí krátce prsknout do trumpety. Nesmíte ale zapomenout na cirkusáky, kteří zrovna nejsou v akci. Více prozrazuje ukázka.

Circus Electrique zatím nemá pevný termín vydání, hra míří na PC a konzole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series a Nintendo Switch.

Reklama
Reklama

Související články

Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Hrej.cz je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Hrej.cz